Archiv článků

POSTUP PRACÍ V PROJEKTU (23)

Na apartmánovém objektu B jsou dokončený výkopové a zemní práce. Budé následovat příprava na základovu desku a v objektu B pokračují v interiérech.
Celý článek

POSTUP PRACÍ v PROJEKTU (22)

Zemní práce na objektu B jsou v plném proudu a připravuje se základová deska. V objektu A je už dokončena elektroinstalace a v současnosti probíhají instalatérské a topenářské práce. Interiérové mezonetové schodiště v apartmánech A jsou už hotovy.
Celý článek

POSTUP PRACÍ V PROJEKTU (21)

Probíhají zemní práce a napojení na čističku pro objekt B, finalizuje se napojení potrubí pro plyn a vodu pro objekty A, B. Dokončují se schody v apartmánech v objektu A.
Celý článek

POSTUP PRACÍ V PROJEKTU (20)

Dnes byla osazena společná čistička pro oba apatmánové objekty A a B. Zároveň začali výkopové práce na objektu B. Fotky z těchto prací naleznet ve Fotogalerii.
Celý článek

POSTUP PRACÍ V PROJEKTU (19)

Dokončujeme zemní úpravy kolem objektu A, propojili jsme dešťové svody do vsaků v zemi. Klempíři následně namontují finální svody. Okne se budou nakonec osazovat v úterý v příštím týdnu.  
Celý článek

POSTUP PRACÍ V PROJEKTU (17)

    Pokračují zemní a zásypové práce, úpravy tererénu, zemní výkopové práce pro objekt B. Více ve fotogalerii, kde vidíte průběžnou fotodokumentaci.
Celý článek

POSTUP PRACÍ V PROJEKTU (16)

V současné době probíhají zemní práce kolem apartmánového domu A, osazení čističky pro oba apartmánové domy.  Začínají výkopové práce na apartmánovém domu B. V příštím týdnu proběhne montáž oken a začnou interiérové práce. Více na fotkách v naší galerii.
Celý článek