Apartmány Jizerky II

Na jednom z posledních pozemků v Albrechticích v Jizerských horách určených pro výstavbu rekreačních objektů vzniká menší a unikátní developerský projekt Apartmány Jizerky II. Tento developerský projekt nabízí klientům maximální komfort jednotlivých apartmánů z celkovým počtem 5 horských apartmánů. V projektu Apartmány Jizerky II. prodáváme 5 apartmánů se stejnou obytnou plochu. Jedná se o mezonetové apartmány 3+kk o celkové výměře 80 m2, terasa 18 m2, garážové stání, mezonetové apartmány orientované na jižní stranu. Atraktivitou je určitě blízkost největšího lyžařského areálu v Jizerských horách Tanvaldský Špičák (600 m od apartmánů), který nabízí sportovní vyžití nejen v zimním období.
 
Plánovaný začátek výstavby developerského projektu je červen 2019. K nastěhování budou jednotlivé apartmány na podzim 2020. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat na emailu:info@apartmanyjizerky.cz nebo telefonním čísle +420 602 648 882. Apartmány lze již závazně rezervovat.
 
 

Financování

 

Hypotéky

Správný výběr hypotéky závisí na mnoha faktorech. Budeme potěšeni, budeme-li Vám moci s Vaší volbou pomoci a svěříte-li nám také kompletní vyřízení Vašeho úvěru v developerském projektu APARTMÁNY JIZERKY v Jizerských horách.  

Proč si vybrat HypoAsistent?
Široké portfolio licencí od našich partnerů z řad hypotečních bank a stavebních spořitelen je důkazem naší  solidnosti a objektivity při výběru nejvhodnějšího produktu pro Vás. Dlouholeté zkušenosti s hypotečním financováním tvoří společně s naším týmem hypotečních specialistů základní předpoklady Vaší spokojenosti.  Navíc jsme přítomni po celé České republice, naše služby tedy může využít opravdu každý.

V čem spočívají služby HypoAsistent?
Předně v analýze Vaší situace a konkrétních potřeb. Ta je vodítkem pro další krok – výběr správného produktu. Posledním, neméně důležitým krokem, je pak kompletní zajištění daného produktu. Nic z toho pro Vás sama banka, spořitelna či pojišťovna neudělá – vždy bude hájit pouze svůj produkt. S HypoAsistent navíc můžete získat speciální "velkoobchodní" slevy, které na přepážce bank nenajdete.

Proč jsou služby HypoAsistent zcela bezplatné?
Makléřství, ať už hypoteční či pojišťovací, pracuje na provizním systému. Za každého klienta, kterého sami obsloužíme, jsme placeni příslušným partnerem. Pro klienta jsou tedy naše služby zcela bezplatné a jsme připraveni Vám nabídnout profesionální služby v develoeprském projektu APARTMÁNY JIZERKY.

Ing. Dagmar Maradová
ředitelka společnosti
Mobil: +420 739 329 454
E-mail: maradova@hypoasistent.cz

www.hypoasistent.cz

Způsob financování - postup při prodeji bytů Apartmány Jizerky

1. Podpis rezervační smlouvy a složení rezervačního poplatku na vázaný účet v bance, případně do úschovy u notáře (záleží na dohodě obou stran). Rezervační polatek je ve výši 150.000 Kč za jednotlivý byt. Termín podpisu rezervační smlouvy .............. . V rezervační smlouvě bude specifikován termín podpisu Kupní smlouvy za rozestavěnou bytovou jednotku s příslušenstvím (garáž, parkovací místo, podíl na společeném pozemku). Kupní smlouva se podepíše do 30 dnů od podpisu rezervační smlouvy.

2. Podpis Kupní smlouvy a Návrhu na vklad do katastru nemovitostí.

Po podpisu Kupní smlouvy bude složena kupní cena kupujícímu na určený vázaný účet v bance, případně do úschovy u notáře a po zapsání kupujících do katastru nemovitostí, bude částka uvolněna na účet  prodávajících. Katastr nemovitostí má ze zákona na zápis do katastru nemovitostí 30 dnů.

V Kupní smlouvě budou přesně specifikované termíny dokončovacích stavebních prací, které budou součástí Smlouvy o dílo.

3. Po zapsání kupujících do katastru nemovitostí, bude uzavřena Smlouva o dílo na dokončení stavebních prací. Smlouva o dílo bude mít součinnost s Kupní smlouvou. Součástí Smlouvy o dílo bude rozpis a rozpočet dokončovacích stavebních úprav dle již zaslaných materiálů.

Celá částka určená na dokončení stavebních úprav bude složena kupujícímu na vázaný účet v bance. Peníze budou uvolňovány vždy po doložení faktur od dodavatele stavebních prací a to na účet dodavatele developerského projektu Apartmány Jizerky.

4. Dle právní legislativy bude založeno SVJ.