Apartmány Jizerky II Albrechtice v Jizerských horách jen 600 m od lyžařského střediska Tanvaldský Špičák. 

 
Na jednom z posledních stavebních pozemcích v Albrechticích v Jizerských horách určených pro výstavbu rekreačních objektů vzniká menší a unikátní developerský projekt Apartmány Jizerky II. Developerský projekt nabízí klientům maximální komfort v jejím provedení, komornost s celkovým počtem 5 horských apartmánů. Prostorný pozemek náležící k apartmánům bude rezidentům umožňovat venkovní aktivity jako rodinné posezení, grilování, případně dětské hřiště. V developerském projektu Apartmány Jizerky II. prodáváme 5 horských mezonetových apartmánů se stejnou obytnou plochu. Apartmány 3+kk o celkové výměře 80 m2, s terasou 18 m2, sklepem 4 m2 a vlastním garážovým stánín jsou všechny orientované na jižní stranu. Atraktivitou je určitě blízkost největšího lyžařského střediska v Jizerských horách Tanvaldský Špičák (600 m od apartmánů), který nabízí skvělé lyžařské vyžití a v letním období cyklotraily patřící k nejlepším v ČR. Další možností pro aktivní sportování je multifunkční sportovní areál s novou inline bruslařskou dráhou, v zimním období udržovanou běžeckou dráhou, pěkným dětským rodinným hřištěm (200 m od apartmánů). Developerský projekt Apartmány Jizerky II. architektonicky navrhla včetně veškeré projektové dokumentace významná architektonická kancelář PH6 pod vedením Ing. arch. Šimona Brnady, která navrhla mnoho významných projektů jako je Kampus park Hodkovičky, Savoy Ambiente, ambasáda Saudské Arabie, Golfový klub Ropice, T-mobile administrativní objekt a jiné developerské projekty. Tato architektonická kancelář obdžela nejrůznější ocenění, které si můžete prohlédnout na webových stránkách architektonického ateliéru www.ph6.cz
 

Dokončení a předání horských apartmánů červen 2021. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat na emailu: info@apartmanyjizerky.cz nebo telefonním čísle + 420 602 648 882. 

 

Novinky

Postup prací v projektu (5)

V příštím týdnu začnou tesařské práce a do Vánoc by měl být Apartmánový dům A pod střechou a po Novém roce bychom měli začít osazovat okna.
Celý článek

Postup prací v projektu (4)

Včera a dnes provedeny stavební práce pro přípravu střešní konstrukce. Probíhájí terénní úpravy kolem apartmánového domu A. Částečně probíhají zemní práce na apartmánovém domě B. Více v sekci Fotogalerie.
Celý článek

Postup prací v projektu (2)

Počasí stáple skvělé, takže stavební práce postupují dle plánu. Začínáme stavět obvodové zdivo v II. patře mezonetů v Apartmánovém objektu A.
Celý článek

Postup prací v projektu (1)

 Počasí nám zatím v Jizerkách přeje a v těchto dnech u Apartmánového objektu A stavební firma dokončuje zastřešení I. patra budoucích horských apartmánů. Sledujte pravidelně aktualizovanou naší Fotogalerii v podsekci Apartmány Jizerky II.
Celý článek