Apartmány Jizerky II Albrechtice v Jizerských horách jen 600 m od lyžařského střediska Tanvaldský Špičák. 

 
Na jednom z posledních pozemcích v Albrechticích v Jizerských horách určených pro výstavbu rekreačních objektů vzniká menší a unikátní developerský projekt Apartmány Jizerky II. Tento developerský projekt nabízí klientům maximální komfort jednotlivých apartmánů s celkovým počtem 5 horských apartmánů. V projektu Apartmány Jizerky II prodáváme 5 apartmánů, které budou mají stejnou obytnou plochu. Apartmány 3+kk o celkové výměře 80 m2, terasa 15 m2, garáž, mezonetové apartmány orientované na jižní stranu. Atraktivitou je určitě blízkost největšího lyžařského střediska v Jizerských horách Tanvaldský Špičák (600 m od apartmánů), který nabízí sportovní vyžití nejen v zimním období. Projekt Apartmány Jizerky II. navrhl včetně veškeré projektové práce významný architektonický ateliér PH6 pod vedením Ing. arch. Šimona Brnady, který navrhl mnoho významných projektů jako je Kampus park Hodkovičky, Savoy Ambiente, ambasáda Saudské Arabie, Golfový klub Ropice, T-mobile administrativní objekt, developerské projekty. Tento ateliér obdžel nejrůznější ocenění, které si můžete prohlédnout na webových stránkách architektonického ateliéru www.ph6.cz
 

Dokončení a předání horských apartmánů listopad - prosinec 2020. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat na emailu: info@apartmanyjizerky.cz nebo telefonním čísle + 420 602 648 882. 

 

 

 

Novinky

Postup prací v projektu (5)

V příštím týdnu začnou tesařské práce a do Vánoc by měl být Apartmánový dům A pod střechou a po Novém roce bychom měli začít osazovat okna.
Celý článek

Postup prací v projektu (4)

Včera a dnes provedeny stavební práce pro přípravu střešní konstrukce. Probíhájí terénní úpravy kolem apartmánového domu A. Částečně probíhají zemní práce na apartmánovém domě B. Více v sekci Fotogalerie.
Celý článek

Postup prací v projektu (2)

Počasí stáple skvělé, takže stavební práce postupují dle plánu. Začínáme stavět obvodové zdivo v II. patře mezonetů v Apartmánovém objektu A.
Celý článek

Postup prací v projektu (1)

 Počasí nám zatím v Jizerkách přeje a v těchto dnech u Apartmánového objektu A stavební firma dokončuje zastřešení I. patra budoucích horských apartmánů. Sledujte pravidelně aktualizovanou naší Fotogalerii v podsekci Apartmány Jizerky II.
Celý článek