Apartmány Jizerky II Albrechtice v Jizerských horách jen 600 m od lyžařského střediska Tanvaldský Špičák. 

 
Na jednom z posledních stavebních pozemcích v Albrechticích v Jizerských horách určených pro výstavbu rekreačních objektů vzniká menší a unikátní developerský projekt Apartmány Jizerky II. Developerský projekt nabízí klientům maximální komfort v jejím provedení, komornost s celkovým počtem 5 horských apartmánů. Prostorný pozemek náležící k apartmánům bude rezidentům umožňovat venkovní aktivity jako rodinné posezení, grilování, případně dětské hřiště. V developerském projektu Apartmány Jizerky II. prodáváme 5 horských mezonetových apartmánů se stejnou obytnou plochu. Apartmány 3+kk o celkové výměře 80 m2, s terasou 18 m2, sklepem 4 m2 a vlastním garážovým stánín jsou všechny orientované na jižní stranu. Atraktivitou je určitě blízkost největšího lyžařského střediska v Jizerských horách Tanvaldský Špičák (600 m od apartmánů), který nabízí skvělé lyžařské vyžití a v letním období cyklotraily patřící k nejlepším v ČR. Další možností pro aktivní sportování je multifunkční sportovní areál s novou inline bruslařskou dráhou, v zimním období udržovanou běžeckou dráhou, pěkným dětským rodinným hřištěm (200 m od apartmánů). Developerský projekt Apartmány Jizerky II. architektonicky navrhla včetně veškeré projektové dokumentace významná architektonická kancelář PH6 pod vedením Ing. arch. Šimona Brnady, která navrhla mnoho významných projektů jako je Kampus park Hodkovičky, Savoy Ambiente, ambasáda Saudské Arabie, Golfový klub Ropice, T-mobile administrativní objekt a jiné developerské projekty. Tato architektonická kancelář obdžela nejrůznější ocenění, které si můžete prohlédnout na webových stránkách architektonického ateliéru www.ph6.cz
 

Dokončení a předání horských apartmánů červen 2021. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat na emailu: info@apartmanyjizerky.cz nebo telefonním čísle + 420 602 648 882. 

 

Novinky

POSTUP PRACÍ V PROJEKTU (19)

Dokončujeme zemní úpravy kolem objektu A, propojili jsme dešťové svody do vsaků v zemi. Klempíři následně namontují finální svody. Okne se budou nakonec osazovat v úterý v příštím týdnu.  
Celý článek

POSTUP PRACÍ V PROJEKTU (17)

    Pokračují zemní a zásypové práce, úpravy tererénu, zemní výkopové práce pro objekt B. Více ve fotogalerii, kde vidíte průběžnou fotodokumentaci.
Celý článek

POSTUP PRACÍ V PROJEKTU (16)

V současné době probíhají zemní práce kolem apartmánového domu A, osazení čističky pro oba apartmánové domy.  Začínají výkopové práce na apartmánovém domu B. V příštím týdnu proběhne montáž oken a začnou interiérové práce. Více na fotkách v naší galerii.
Celý článek

POSTUP PRACÍ V PROJEKTU (15)

Střecha na objektu A je hotová, pokračují instalatérské práce v přípravě je elektroinstalace a čekáme na dodání oken. Aktualizované foto ve Fotogalerii.
Celý článek

POSTUP PRACÍ V PROJEKTU (14)

Střecha už je kompletně deskami zakrytá a příčky v druhém patře rostou ke střeše. Přijeďte se podívat jak stavíme, rádi Vám ukážeme jednotlivé volné apartmány.
Celý článek

POSTUP PRACÍ V PROJEKTU (13)

Stavíme bez přerušení, ve fotogalerii máte fotky z minulého týdne, dnes jsme začali podkládat desky, zítra uvidíte střechu již uzavřenou.
Celý článek

POSTUP PRACÍ V PROJEKTU (12)

O víkendu jsme dokončovali zednickými pracemi dozdíváním podél pozednic, aby se mohla začít pokládat střecha. Současně tesaři šroubují krovy.........Opět vše ve fotogalerii, sledujte naše webové stránky a celý průběh naší stavby.
Celý článek

POSTUP PRACÍ V PROJEKTU (11)

Jak vidíte na apartmánovém objektu A už máme osazené krovy, v nejbližších dnech nastoupí klempíři a pokrývači. Tím uzavřeme střechu a zedníci začnou zdít vnitřní příčky. Proto stále sledujte naší fotogalerii.
Celý článek